MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşların yağışlardan olumsuz etkilenmemesi amacıyla Manisa merkez ve ilçelerinde yağmur suyu ızgara temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Kula ilçesine bağlı 4 Eylül, Bey ve Seyitali mahallelerinde bulunan yağmur suyu ızgaralarında temizlik yapıldı. Çalışmaları özveriyle sürdüren ekipler, ızgaraların iç kısımlarındaki katı atıkları ve çöpleri temizledi. Yapılan temizlik çalışmalarıyla yağmur suyu akışının kesintisiz devam etmesi sağlanarak, ızgaralarda biriken atıkların taşkınlara sebebiyet vermesinin ve oluşabilecek koku problemlerinin önüne geçildi.
Related Posts
İsrailli muhalif milletvekili Cassif’den Netanyahu’ya soğuk duş: UCM’nin kararı doğru
İsrail Parlamentosundaki muhalif Ortak Liste Partisi Milletvekili Ofer Cassif, UCM Başsavcısı Kerim Han’ın, İsrail Başbakanı Netanyahu ve Savunma Bakanı Gallant hakkındaki “yakalama kararı” başvurusunu doğru bir karar olarak nitelendirdi.
Yenikapı-Hacıosman metro seferlerinde aksama
Yenikapı-Hacıosman metro hattındaki seferlerde aksama yaşandı.
Malavi Cumhurbaşkanı Yardımcısını taşıyan uçağın enkazına ulaşıldı
Malavi Cumhurbaşkanı Lazarus Chakwera, Malavi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Saulos Chilima’yı taşıyan uçağın enkazının bulunduğunu, fakat hayatta kalan kimsenin olmadığını söyledi.