Sanatçı, “Şu an aşık mısınız?” sorusuna, “Hayır, değilim. Aşık olmak çok zor oldu artık” cevabını verdi. Evlilik konusunda ise Evcimik, “Hiç büyük konuşmak istemiyorum. Bugün hayır derim yarın evlenirim. Tükürdüğümü yalamak istemem” dedi.
Related Posts
Yeni bir şarkıyla karşımıza çıkan Demet Sağıroğlu ile müzik üzerine konuştuk: ‘Mağrur bir kadın’
Kınalı Bebek”, “Arnavut Kaldırımı”, “Papatya Falları”, “Şikâyetim Var” “İhanet Ettin” şarkılarıyla 90’lı yıllarda hayatımıza girdi.
Fişekhane Gökyüzünü Renklere Boyuyor
İstanbul’un tarihi mekanlarından Fişekhane, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenleyeceği Uçurtma Festivali ile çocukların hayallerini gökyüzüne taşıyor.
Ağaçların kovuklarından çıkarılıyor kilosu 8 bin TL’den gidiyor! Binbir derde deva
Batman’ın Sason ilçesi arıcılığın yaygın yapıldığı yerler arasında yer alıyor. İlçede zaman zaman kovanlardan kaçan arılar, yerleşim yerlerine uzak bölgelerdeki ormanlarda ağaçların kovuklarına yerleşerek yuva yapıyor. Kimsenin girmediği ormanlarda …